Welcome to Amin Mahmoudi official website.
Last Blog Posts :
How to connect PHP to Microsoft SQL Server Our Private World of Warcraft Fun 3.3.5a Server Started Install GCC7 in CentOS & Ubuntu Use Telegram bot to get notifications about your MasterkinG account Unveiling new version of MasterkinG32 website 
Main Menu
User Panel

اطلاعیه مهم برای مشتریان قبلی مسترکینگ

اطلاعیه مهم برای مشتریان قبلی مسترکینگ

مسترکینگ32

درود بر تمام کاربران عزیز ما به ویژه کسانی که این افتخار را به ما دادند تا میزبان خدمات آنها باشیم.

بدین وسیله به اطلاع تمامی کسانی که سیستم لایسنس دار از ما خریداری کرده اند میرسانیم. که تمام حساب های کاربری که در سیستم تیکتینگ سایت قبلی عضو شده بودند به همراه تمام تیکتها به سایت جدید منتقل شد. تمامی لایسنسها نیز فعال میباشد اما در کنترل پنل اعضا نمایش داده نمیشود. (سیستم لایسنس قبلی هنوز فعال است.)

بنا به احترام حقوق کسانی که از ما خرید داشتند و به پاس قدردانی از آنان برای سیستم های مختلف اقدام به نظرسنجی جهت آپدیت میکنیم و سپس نسخه های جدید سیستم های ما با قابلیتهای درخواستی کاربران منتشر میشود.

پس از منتشر شدن نسخه جدید برای هر اسکریپتی که شما مشتری آن هستید، مبلغ روز همان نسخه به حساب شما در سایت ما واریز میشود. توجه داشته باشید این مبلغ به حساب کاربری شما در سایت واریز میشود و فقط قابلیت خرید اسکریپت و سرویس های سایت را دارید، امکان برداشت وجه و یا انتقال وجه به حساب شما وجود ندارد.

بعد از واریز وجه و انتشار نسخه جدید، بعد از گذشت 7 روز تمام لایسنسهای قدیمی مربوط به آن اسکریپت غیرفعال میشوند و شما میبایست در نسخه جدید سایت ما اقدام به ثبت لایسنس و خرید فایل (هزینه از شارژی که ما برای شما انجام داده ایم، کسر میشود.) کنید.

مدیریت لایسنسها، خرید و فعال شدن لایسنس ها آنی بوده و نیاز به ارسال تیکت جهت دانلود فایل یا صدور لایسنس نیست. شما به راحتی میتوانید از بخش فروشگاه سیستم مورد نظر را خرید کنید و سپس لایسنس را ثبت کرده و فایل را دانلود کنید. تغییر لایسنس هم از طریق اکانت شما امکان پذیر میباشد، با این شرط که شما ماهی یکبار امکان تغییر لایسنس را دارید.

شما میتوانید سیستم قبلی خود را برای همان سایت خرید کنید و یا میتوانید سیستم دیگر و یا همان سیستم را برای سایتی دیگر یا همان سایت ثبت کنید.

تمامی موارد فوق برای مشتریان قبلی ما و جدید ما قابل انجام میباشد. کاربران جدید ابتدا میبایست حساب خود را شارژ کنند و سپس اقدام به خرید کنند، مشتریان قبلی هم با شارژی که از خرید قبلی روی اکانتشان انجام میشود میتوانند خرید خود را انجام دهند.

با توجه به موارد فوق، و احترام به حقوق شما مشتریان عزیز، درخواست داریم که وبسایت ما را تا زمانی که اسکریپت مد نظر شما به صورت نهایی منتشر میشود بررسی کنید و درخواست دیگر ما شرکت در نظر سنجی های مربوط به اسکریپت خود و دیگر اسکریپتها در بخش پرسش و پاسخ سایت میباشد، تا شاهد آپدیتی کارآمد و مفید با احترام به نظر تمام شما عزیزان باشیم.

امیدواریم با صبر شما کاربران عزیز و نظرات مفید شما سیستم های کارآمدتر، مفیدتر و قوی تری را نسبت به گذشته ارائه دهیم.

با تشکر فراوان امین محمودی

Send Comment